Veľký rodinný dom

  • Predaj
Adresa: Na Priehon, Nitra
179,900€ / nehnuteľnosť
  • 4 Izby
  • 2 Kúpelne
  • 5 Parkovanie
Information last updated on 12 augusta 2019

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj exkluzívny 4-izbový dom v Dolných Krškanoch. Dom má vyše 170m2 zastavanej plochy, garáž 25m2, nachádza sa na pozemku s rozlohou 809m2 a je napojený na všetky IS – voda,elektrina,plyn,kanalizácia. Je veľmi dobre dispozične riešený – má 4 obytné izby, 1x kúpeľňa s wc, 1x kúpeľňa, 1x samostatné wc, veľkú jedáleň, kuchyňu, komoru, zastrešenú terasu a je čiastočne podpivničený.V podkroví je veľa úložného priestoru, nakoľko je povala betónová. Dom bol postavený v 80-tich rokoch a bol kompletne zrekonštruovaný v roku 2005 (pri rekonštrukcii zostali len obvodové múry). V roku 2014 boli namontované solárne panely na ohrev teplej vody, takže cca 5-6 mesiacov je zabezpečený ohrev vody bez použitia plynu. Na pozemku sa nachádzajú vypestované stromy, vinič, záhrada. Dom sa predáva aj so zariadením.

V lokalite je výborná občianska vybavenosť – potraviny 50m, MHD zástavka 70m, vlaková stanica 90m, kostol 50m, futbalové ihrisko 400m, základná škola a škôlka 100m a iné.

Nehnuteľnosť je možné kúpiť aj na hypotekárny úver, preto v prípade potreby Vám vybavíme hypotekárny úver s výbornými podmienkami v rámci našich služieb zadarmo.

Cena je vrátane provízie, vyhotovenia všetkých potrebných dokumentov a poplatkov k predaju a prepisu nehnuteľnosti vrátane návrhu na vklad do katastra.

 

Kontaktovať makléra

Kontaktný formulár

Zdieľať: