Jednoizbový byt v super lokalite s balkónom

  • Predaj
Adresa: Bazovského, Nitra
67,000€ / nehnuteľnosť
  • 1 Izby
Information last updated on 11 februára 2020

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj jednoizbový byt vo výbornej lokalite na Bazovského ulici v Nitre. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou, kde bolo vymurované nové jadro, vymenené stupačky, elektrina,dvere,plastové okná, podlahy, obklady a iné. Celková výmera bytu je 35,81 m2, prislúcha k nemu pivnica o výmere 1,20 m2 a balkón. Nachádza sa na 5. zo 7. poschodí. Celý bytový dom je zateplený a má výťah. Byt sa predáva aj so zariadením (viď foto). Za bytovým domom je vybudované nové parkovisko, takže parkovanie je bezproblémové.

Byt sa nachádza vo výbornej lokalite, kde sú v pešej dostupnosti potraviny,Family center, Lidl, Billa, Kaufland, pošta, reštaurácie, poliklinika, medicínske centrum, škola, škôlka, kostol, knižnica,zástavka MHD a iné.

Nehnuteľnosť je možné kúpiť aj na hypotekárny úver, preto v prípade potreby Vám vybavíme hypotekárny úver s výbornými podmienkami v rámci našich služieb zadarmo.

Cena je vrátane provízie, vyhotovenia všetkých potrebných dokumentov a poplatkov k predaju a prepisu nehnuteľnosti vrátane návrhu na vklad do katastra.

Lokalita

Kontaktovať makléra

Kontaktný formulár

Zdieľať: