Perfektne prerobený 2-izbový byt

  • Predaj
Adresa: Dlhá, Nitra - Chrenová
132,000€ / nehnuteľnosť
  • 2 Izby
Information last updated on 25 júna 2019

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj kompletne prerobený 2-izbový byt v Nitre na Dlhej ulici (Chrenová) s rozlohou 68m2. K bytu taktiež prislúcha zasklený balkón a pivnica o veľkosti 8,5m2. V byte sa nachádza aj BIO krb na lieh, ktorým sa dá v prechodnom období kúriť, v kúpeľni je samostatný rebríkový radiátor. Byt sa predáva sa aj s nábytkom, ktorý vidíte na fotkách (aj chladnička,TV, postel, práčka…).

Byt prešiel úplnou rekonštrukciou, kde boli použité kvalitné materiály – nové vyrovnané podlahy, nové rozvody elektriky, vody a plynu, bezpečnostné vchodové dvere,zabudovaný digestor s vývodom mimo bytu, odvetranie v kúpeľni aj WC, interiérové dvere, stierky, nový sprchový kút a iné.

Nakoľko je tento byt prerobený do detailov a predáva sa s nábytkom, stačí sa už iba nasťahovať.

V lokalite je dobrá občianska vybavenosť – obchody, zástavka MHD, reštaurácia, nákupné strediská, zdravotné stredisko, poliklinika detské ihrisko a iné.

Nehnuteľnosť je možné kúpiť aj na hypotekárny úver, preto v prípade potreby Vám vybavíme hypotekárny úver s výbornými podmienkami v rámci našich služieb zadarmo.

Cena je vrátane provízie, vyhotovenia všetkých potrebných dokumentov a poplatkov k predaju a prepisu nehnuteľnosti vrátane návrhu na vklad do katastra.

Lokalita

Kontaktovať makléra

Kontaktný formulár

Zdieľať: