Veľkorysý rodinný dom na Šúdoli

  • Predaj
Adresa: Šúdol
290,000€ / nehnuteľnosť
  • 2 Kúpelne
  • 3 Spálne
  • 5 Parkovanie
Information last updated on 17 februára 2021

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj veľký rodinný dom v Nitre v časti Šúdol v štádiu holodomu. Nachádza sa na pozemku o veľkosti 694m2, dom je napojený na IS – voda, elektrina,plyn, optická sieť, žumpa.  Zastavaná plocha domu je 224m2, úžitková plocha 163m2, samostatne stojaca garáž 24,5m2. Dom pozostáva z troch veľkých izieb, obývačka s kuchyňou, 1x technická miestnosť, 2x kúpeľňa, 2x wc, , špajza. Terasa o výmere 19m2 je predpripravená na zimnú záhradu, je zateplená a v podlahe je natiahnuté podlahové kúrenie. V dome je predpríprava v každej izbe na klimatizáciu, krb, alarm, centrálny vysávač, kamery, v kúpeľni na rebríkový radiator. Na oknách je taktiež predpríprava na vonkajšie elektrické žalúzie.

Dom je postavený z kvalitných materiálov – 38cm tehla+16cm polystyrén, v celom dome protipožiarny sadrokarón, zateplený strop striekanou izoláciou, krov z pevného dreva, betónová krytina a iné.

V prípade záujmu, vieme zabezpečiť dokončenie domu podľa Vašich predstáv.

Nehnuteľnosť je možné kúpiť aj na hypotekárny úver, preto v prípade potreby Vám vybavíme hypotekárny úver s výbornými podmienkami v rámci našich služieb zadarmo.

Cena je vrátane provízie, vyhotovenia všetkých potrebných dokumentov a poplatkov k predaju a prepisu nehnuteľnosti vrátane návrhu na vklad do katastra.

Kontaktovať makléra

Kontaktný formulár

Zdieľať: